GLOBALG.A.P.

GLOBALG.A.P.  to  system bezpieczeństwa żywności dla pierwotnej produkcji rolnej. Standard GLOBALG.A.P. powstał w celu wypracowania wspólnych procedur oraz jednolitego standardu dla Dobrej Praktyki Rolniczej. Jest to zespół wymagań, których spełnienie zapewnia  wysoką jakość i przede wszystkim bezpieczeństwo produkowanej żywności. Standard  zawiera wytyczne do spełnienia przepisów prawa krajowego i międzynarodowego. GLOBALG.A.P obejmuje zagadnienia  dobrych praktyk produkcyjnych w zakresie stosowania środków ochrony roślin, nawozów, nawadniania, technik upraw, higieny zbioru, a także podczas magazynowania i transportu wyrobu gotowego. Głównym celem standardu jest minimalizacja stosowania nawozów i środków ochrony, a tym samy zmniejszenie oddziaływania rolnictwa na środowisko. Wdrożony i certyfikowany przez niezależny organ akredytowany standard uznawany jest zarówno w Polsce jak i na świecie.

 < powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
PIECZARKI MAZURSKIE SP. Z O.O.
Użranki 61, 11-700 Mrągowo
fax/tel: +48 89 742 37 30
Copyright © 2016 Pieczarki mazurskie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
REALIZACJA:
Producent pieczarek w Polsce - Pieczarki Mazurskie, uprawa, sprzedaż, pieczarkarnia najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy. Eksportujemy nasze produkty na całą europę. Nasze produkty spełniają wszelkie najwyższe normy produkcji pieczarek. Oferujemy najwyższą jakość uprawy oraz najlepsze warunki cenowe - sprzedaży w naszej pieczarkarni.
X

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.