O nas

 

PIECZARKARNIA

  o_nas_grafika_1

 

Pieczarki Mazurskie to firma rodzinna, która powstała w 1988 roku. Znajduje  się w północno-wschodniej Polsce, w okolicach Mrągowa. Jest to region z niezliczoną ilością jezior i lasów, które zajmują około 30% powierzchni terenu. Dzięki dużemu zalesienie, niskiemu stopniu urbanizacji i industrializacji, powietrze na Mazurach jest wyjątkowo czyste.

 

Obecnie nasza firma składa się z kilku pieczarkarni o łącznej powierzchni uprawnej wynoszącej 19 tys. m2. Wszystkie obiekty wyposażone są w nowoczesne systemy klimatyzacyjne, umożliwiające kontrolę parametrów uprawowych takich jak temperatura, wilgotność, ruch powietrza czy dwutlenek węgla. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednie warunki do wzrostu pieczarek, tak aby były one najwyższej jakości.

 

 

 

W naszej pieczarkarni stosujemy holenderskie technologie uprawy. Nasi technolodzy czuwają nad procesem produkcji i stale go udoskonalają, bazując na wieloletnim doświadczeniu, obserwacjach oraz wynikach badań. Dzięki własnej kompostowni, jesteśmy w stanie wprowadzać zmiany już na etapie produkcji podłoża, co oczywiście ma przełożenie na przebieg uprawy.

 

Nasze pieczarki są zbierane ręcznie, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki asortyment najwyższej jakości grzybów o różnych wielkościach. Pieczarki natychmiast po zbiorze trafiają do komory szokowej, w której w krótkim czasie są schładzane, a następnie przewożone do chłodni głównej, gdzie następuje  przygotowywane do wysyłki. Niska temperatura przechowywania zapewnia długi okres utrzymania świeżości produktu. 

 

 

WYTWÓRNIA PODŁOŻA

 

 

Do uprawy używamy kompostu produkowanego we własnej wytwórni podłoża. Dzięki sprawdzonym surowcom, wieloletniemu doś›wiadczeniu i wł‚asnemu laboratorium jesteśmy w stanie wyprodukować podłoże o najwyższej jakości. Nasza kompostownia posiada nowoczesne zaplecze techniczne i maszynowe.

 

 

 

 

Stale doskonalimy proces wytwarzania podłoża analizując wyniki badań i bazując na naszych obserwacjach poszczególnych faz uprawy. Podłoże produkujemy tylko na własne potrzeby, dlatego też zależy nam żeby było jak najlepsze, gdyż przekłada się to na plon i jakość grzybów.

 


 

Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
PIECZARKI MAZURSKIE SP. Z O.O.
Użranki 61, 11-700 Mrągowo
fax/tel: +48 89 742 37 30
Copyright © 2016 Pieczarki mazurskie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
REALIZACJA:
Producent pieczarek w Polsce - Pieczarki Mazurskie, uprawa, sprzedaż, pieczarkarnia najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy. Eksportujemy nasze produkty na całą europę. Nasze produkty spełniają wszelkie najwyższe normy produkcji pieczarek. Oferujemy najwyższą jakość uprawy oraz najlepsze warunki cenowe - sprzedaży w naszej pieczarkarni.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.