BRC GLOBAL STANDARDS

BRC Global Standard Food jest międzynarodowym standardem bezpieczeństwa żywności opracowanym  w Wielkiej Brytanii. Norma BRC została opracowana w celu określenia i ujednolicenia wymagań dotyczących bezpieczeństwa żywności i jakości oraz szeregu norm, które muszą być stosowane w zakładach produkcji żywności. Norma określa warunki, jakie powinien spełniać producent i dostawca, w celu zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności oraz właściwych warunków higienicznych i produkcyjnych zgodnie z wymaganiami prawnymi oraz ochroną konsumentów. 

Wdrożenie standardu  BRC  jest dobrowolne i stanowi gwarancję, że certyfikowani dostawcy będą produkowali zgodnie z określonymi standardami jakościowymi, co jest potwierdzone przez niezależną  jednostkę certyfikującą. Certyfikacja według  BRC  jest ważnym elementem systemu oceny i kwalifikacji dostawców na rynku sprzedaży detalicznej i sieciowej. Certyfikacja według standardu rozpoznawana jest przez największe sieci handlowe działające na rynku europejskim i światowym.< powrót
Udostępnij post
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • StumbleUpon
  • Add to favorites
  • Email
PIECZARKI MAZURSKIE SP. Z O.O.
Użranki 61, 11-700 Mrągowo
fax/tel: +48 89 742 37 30
Copyright © 2016 Pieczarki mazurskie Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
REALIZACJA:
Producent pieczarek w Polsce - Pieczarki Mazurskie, uprawa, sprzedaż, pieczarkarnia najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy. Eksportujemy nasze produkty na całą europę. Nasze produkty spełniają wszelkie najwyższe normy produkcji pieczarek. Oferujemy najwyższą jakość uprawy oraz najlepsze warunki cenowe - sprzedaży w naszej pieczarkarni.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.